16 mai Concurs „Ce preferi, ceaiul negru sau ceaiul verde?”
Dragii mei, am decis că este timpul potrivit pentru un concurs. Va fi primul concurs organizat aici pe Nutriblog și sunt sigură că va fi pe placul vostru.
Pentru că articolul despre ceaiul verde și negru este unul dintre cele mai citite de către voi am decis ca aceasta să fie și tema. Mai exact, aș dori să aud direct de la voi care este ceaiul vostru preferat, cel verde sau cel negru? Bineînțeles, puteți să îmi spuneți și de ce vă place sau de ce nu vă place. Asta doar dacă doriți.
Câștigătorul va primi un ceai ecologic, în conformitate cu dorința sa. Adică verde sau negru.
Alegerea câștigătorului o voi face în data de 24 mai cu ajutorul site-ul random.org. Iar premiul îl voi expedia cât mai repede prin poștă, pe teritoriul României.
Așadar, ce trebuie să faceți:
- Like la pagina de Facebook Nutriblog.
- Un scurt comentariu la postarea de pe Facebook, în care să îmi spuneți care ceai preferați, negru sau verde.
- Share pe Facebook la postarea unde ați lăsat comentariul.
Premiul: un ceai ecologic la alegere.
Vă astept să îmi spuneți care este alegerea voastră.
Mult succes!
Ps: eu le ador pe amândouă 🙂 .
No Comments